Очільник російського МЗС Сергій Лавров звинуватив захисників України в обстрілі зупинки громадського транспорту в Донецьку. Про це повідомили у прес-службі відомства.

"Приголомшені новим жахливим злочином у Донецьку, де вранці 22 січня в результаті обстрілу українськими силовиками зупинки громадського транспорту загинули і отримали поранення десятки мирних громадян", – заявив Лавров.

Водночас він назвав обстріл провокацією, яка підриває зусилля "нормандської" четвірки щодо нормалізації обстановки в Україні.

"Розглядаємо те, що сталося, як злочин проти людяності, грубу провокацію, спрямовану на підрив зусиль з мирного врегулювання української кризи, у тому числі зрушень, що намітилися за підсумками щойно завершеної зустрічі "нормандської" четвірки міністрів закордонних справ Росії, Німеччини, України і Франції", – додав глава МЗС Росії.

Окремо Лавров закликав негайно розслідувати криваву трагедію і одразу зазначив, що "стає очевидним, що "партію війни" в Києві та її зарубіжних покровителів не зупиняють людські жертви".

"Вимагаємо негайного розслідування скоєного в Донецьку злочину за участю представників ОБСЄ. Повинно бути зроблено все, щоб припинити обстріл Києвом міст Південного Сходу України і уникнути безглуздих подальших жертв серед цивільних осіб", – наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше Яценюк звинуватив Росію у загибелі людей внаслідок обстрілу зупинки у Донецьку.

джерело: ТСН