З 15 грудня батальйони "Донбас" та "Дніпро" вирішили запровадити мобільні блокпости в Луганській області і таким чином відрізати терористів від постачання продуктів.

Свою ініціативу бійці назвали «продовольство в обмін на полонених», повідомив на своїй сторінці у Facebook командир батальйону Семен Семенченко.

«Три місяці після Іловайська наші хлопці в полоні. Терористи плювати хотіли на державу Україна. Жодне з положень Мінських угод не виконано. Усі обміни заблоковані терористами»,– нагадав він.

Відтак, батальйон "Донбас" вирішив перекрити постачання «незаконних вантажів» у Луганську область вже сьогодні.

«Підтримуємо ініціативу наших товаришів з полку «Дніпро», які заблокували доступ незліченних колон з фур в Донецькій області. Пити, курити, та їздити на авто будете після виконання своїх обіцянок про полонених, панове терористи! …Панове олігархи. Женіть свої колони з допомогою терористам назад або роздавайте на місці населенню»,– заявив комбат.

Причиною такої невтішної ситуації Семенченко вважає зростанням впливу колишніх «регіоналів», а також пасивну реакцію демократичних політиків.

«Ситуація в країні, починаючи з серпня, розгортається з точністю до навпаки. Старих політиків, породження тієї системи, 2005 рік нічому не навчив. Знову «компроміси і договорняки». У Раді тільки відбили перші позиви «оппи» («Опозиційного блоку» та інших екс-«регіоналів») сісти на посади. Тепер треба повернути хлопців додому»,– сказав Семенченко.

Також комбат додав, що від 15 грудня група Комітету з безпеки і оборони та Комітету по боротьбі з корупцією розпочинає активно працювати над цим питанням.

 

 

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання