На українському телебаченні знову "зрада". В ефірі на телеканалі "112" у Дмитра Гордона побувала Олена Бондаренко – в 2013-2014 роках вона була одним з головних спікерів Партії регіонів і досі виступає з чітко вираженими антимайданівськими прозіціями, передає Корупція.Інфо

Вона назвала конфлікт в Україні громадянською війною, Майдан – переворотом, заявила про відсутність регулярних російських військ на Донбасі.

Анонсуючи свій ефір на 112 каналі Бондаренко заявила, що "запрошення Дмитра Гордона – це виклик темниками і табу Банкової". За її словами, це перший вихід на українські ТВ за останні три роки.

Інтерв'ю почалося з "визнання в ненависті" – Дмитро Гордон заявив, що в дні євромайдану "ненавидів" Олену Бондаренко за активний захист президента Януковича. При цьому інтерв'ю він вів в підкреслено доброзичливому і спокійному тоні, навіть коли вступав з Бондаренко в дискусії – наприклад, про Крим.

Популярне: "Для тих, хто намагається уникнути": Від сьогодні в Україні повноцінно вступив у дію важливий закон

"Крим український?", – запитав Гордон.

"А скільки в бюджеті України закладено грошей на кримчан? Анітрохи. Ось і відповідь на ваше запитання", – відповіла Бондаренко.

Конфлікт на Донбасі гостя ефіру назвала громадянською війною. На її думку, регулярних російських військ в АТО немає, є тільки найманці.

"Скільки російських військовополонених направлено на обмін в минулому і позаминулому році?", – запитала Бондаренко, натякаючи, що таких не було взагалі.

"- Але ж війська російські там є, Лена!

– Хто тобі, Діма, таке сказав? Порошенко? Турчинов?

– Александров, Агєєв, Єрофєєв – вони ж хто?

– Так це хіба доводить присутність саме військ? "

Крім того, вона заявила, що жителі Донбасу мають право кликати росіян собі на допомогу, так само, як і українська влада закликає американських військових на свою територію.

Коли мова зайшла про праворадикалів, які керують "вулицею" в Україні, Гордон заявив, що їх виростили регіонали, про що є запис в "амбарний книзі Партії регіонів". А тепер націоналісти служать тим же екс-регіоналам і Кремлю, дискредитуючи постмайданну Україну своїми витівками.

"Якби вони нам служили, ми б уже давно повернулися у владу", – відпарирувала Бондаренко, заявивши, що амбарна книга – фейк.

Вона також звинуватила владу в приховуванні дійсних винних у вбивствах на Майдані, а здачу Криму пояснила тим, що "там дійсно була російська армія".

Крім в ході інтерв'ю Гордон звинуватив Бондаренко в антиукраїнській пропоганді.

"Ти, не відчуваєш огиду до себе, що топчеш України на ворожому РосТВ?"