23 лютого, на відпочинок прибули бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», котрі несли службу в місті Дебальцево. 

Як завжди, вдома правоохоронців зустрічали рідні, друзі, представники громадськості та керівництво ГУМВС України у Львівській області, інформує прес-служба обласної міліції, передає ІА Корупція Інфо.

«Це частина бійців, котрі вирушили у зону АТО 10 січня цього року. Вони виконували надзвичайно важливе і небезпечне завдання у місті Дебальцево та в його околицях – прикривали відхід групи наших військових», – розповів начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк.

За словами командирів, бійці відпочиватимуть вдома не менше 30 діб, після цього в порядку ротації знову вирушать у зону АТО.

На жаль двоє бійців батальйону «Львів» не повернулись з бойового завдання. Зараз керівництво АТО спільно з іншими службами встановлюють їх долю.

«Проводяться усі необхідні дії аби встановити їх долю. Чи вони загинули, якщо так, тоді найголовніше завдання – розшукати їхні тіла, щоб достойно з почестями поховати», – розповів Андрій Гребенюк.