гумконвой 13

Прикордонники перевірили 13 "гуманітарний конвой" з Росії. У вантажівках везли продукти харчування, будівельні та пально-мастильні матеріали. Представники Міжнародного комітету Червоного хреста участі в оформленні вантажу також не приймали
 
Представники Державної прикордонної служби України здійснювали тільки візуальний огляд чергового "гумконвоя" з Росії. У вантажівках везли продукти харчування, будівельні та пально-мастильні матеріали, але озброєння наші прикордонники в них не побачили. Про це розповів прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Читайте: ВАЖЛИВО! СБУ перехопила розмову про приховування смертей Росією (АУДІО)

"Сьогодні вранці з порушенням узгоджених модальностей норм міжнародного та національного права російська сторона в односторонньому порядку здійснила пропуск 13-го так званого" гумконвоя ". Але оскільки процедура оформлення була порушена, то прикордонно-митна українська група здійснювала тільки візуальне спостереження за проходженням транспортних засобів" , – сказав він.При цьому, за словами Слободяна, представники Міжнародного комітету Червоного хреста участі в оформленні вантажу також не приймали.

Загалом, уточнив він, два російських поста пропуску "Матвєєв Курган" і "Донецьк" перетнули понад 170 вантажівок.

"Те, що вдалося нашим українським представникам побачити, це були продукти харчування, будівельні та пально-мастильні матеріали … Візуально зброї та інших засобів ми не спостерігали", – резюмував прес-секретар Держприкордонслужби.

Читайте також: Мюнхен: Після заяви Лаврова про «референдум» весь зал вибухнув сміхом (відео)

Нагадаємо, сьогодні на Донбас прибув 13-й "гумконвой". Митне оформлення на російських пунктах пропуску "Донецьк" і "Матвєєв курган" вже завершилося.

Колона розділилася на дві частини – одна вирушила до Луганська, а інша – Донецьк.
Всього в "гумконвої" налічується більше 170 автомобілів.

Джерело: Корупція.інфо