Президент візьме участь у міні-саміті Україна-ЄС.

Сьогодні, 27 червня, президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до інституції Європейського Союзу для участі в політичних консультаціях високого рівня Україна-ЄС. Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає Корупція.Інфо.

Консультації, або "міні-саміт" Україна-ЄС, будуть присвячені обговоренню результатів референдуму в Великобританії щодо членства в Євросоюзі і їх впливу на відносини між Україною та ЄС, шляхів подальшої мобілізації підтримки Євросоюзом порядку денного реформ в Україні, максимального використання потенціалу поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі, а також введення безвізового режиму.

Глава держави планує використовувати переговори в Брюсселі для сприяння формуванню консенсусу серед держав-членів ЄС про продовження терміну дії економічних санкцій проти Росії у зв'язку з агресією проти України.На міні-саміті сторону ЄС представлятимуть президент Європейської ради Дональд Туск, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, президент Європейського парламенту Мартін Шульц, віце-президент Єврокомісії, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні, а також ключові комісари.

Президент України проведе окрему зустріч з президентом Європарламенту для подальшої координації дій з метою якнайшвидшого прийняття рішення про введення ЄС безвізового режиму для громадян України.

В рамках робочого візиту планується підписання Угоди про співпрацю між Україною та Європейською організацією з питань юстиції, а також Угоди про асоційовану участь України в програмі наукових досліджень і навчання Євроатому.‡агрузка...