Саме не хтось, а що. Це істота. І не дивлячись на те, що воно істота, але істота нежива. А значить по відношенню до нього підходить питання "що це?".

Ватник – це середньостатистичний росіянин будь-якого віку, а значить  він років так 44. Він любить пиво і Спартак. У нього є діти. Цілком можливо, що їх у нього двоє. Хлопчик і дівчинка. Він ніколи не ходить з ними в кіно або на прогулянку в парк, але він легко навчає своїх дітей аксіомам, що другу світову війну російські виграли у Піндос, що всі гроші у жидів, а в усьому винні гейропейці. 

Ну і те, що хахли продалися загниваючому Західу він не забуває повідомляти своєму потомству. Робить це він між пивними відрижками, переглядом "рашатудей" і криками Кримнаш.

Правда в Крим він їхати не поспішає. Він прагне до Греції або Іспанії. Кримнашем він хоче виключно володіти. Або хоча б усвідомлювати, що він ним володіє. Але їхати туди не сильно жадає. Він вірить, що Путін всіх переграв і кляне як попало світові закуліси за те, що вони обвалили рубль і знецінили нафту.

Але найбільше його злять жителі "ОКРАЙНИ", як він звик говорити. Вони не хочуть любити, розуміти, поважати чи бояться ватника. І це після всього, що ватник підтримав і зробив. А підтримав він анексію Криму, вбивство українців на Донбасі рашістскімі найманцями, тортури українців і все інше.

Українці у відповідь ватників лише зневажають і ненавидять. Ватників це бісить. Вони в істериці і в інтернеті радісно вбирають весь ідіотизм який їм зливають кремлядскіе говноСМІ. Вони злобні, істеричні і незадоволені своїми перспективами. Вони їх бояться. І через це істерії ще більше.

До чого я це розповідаю? До того дорогі співвітчизники, що не варто реагувати на істерику і крики "оболваненних" жителів ерефії. Їх треба ігнорувати і обдаровувати презирством. Тією часткою презирства якої ми обдаровуємо грішне творіння, що лише зовні подібно до людини. Ви просто запам'ятовуйте все, що вони говорять, пишуть і роблять. Прийде день і ми попросимо відзвітувати за все це. І їм доведеться пройти новий Нюрнберг. А ватники найбільше бояться знову пройти через приниження, бути слабкими і зневажаються, як це було після розвалу совка. Вони не хочуть щоб їх поважали. Вони хочуть щоб їх боялися. Вони ватники. І коли їм прийде час пройти через те, що пройшли німці гітлерівської Німеччини, через покаяння, вони не зазнають каяття. Вони випробують приниження. Чому? Тому що вони істоти без душі. А бездушним істотам людські цінності чужі.

 

 

Джерело: ІА Корупція.інфо