Генеральна прокуратура України пред'явила звинувачення екс-міністру доходів і зборів Олександру Клименку.

Це випливає зповідомлення старшого помічника генерального прокурора України Валерія Карпунцова в Facebook.

"Генеральною прокуратурою України 23 грудня 2014 повідомлено про підозру колишньому міністру доходів і зборів України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України", – повідомив Карпунцов."Встановлено, що він, з використанням службового становища голови Державної податкової служби України в період з листопада 2011 року по серпень 2012 заволодів державними коштами на суму 616 млн грн шляхом безпідставного перерахування зазначених коштів з рахунків Державного казначейства України на поточний банківський рахунок підконтрольного йому фіктивного підприємства під виглядом бюджетного відшкодування податку на додану вартість ", – уточнив помічник генпрокурора.

Відзначимо, Олександр Вікторович Клименко обіймав посаду голови Державної податкової служби України в період з 7 листопада 2011 по 24 грудня 2012 р, а з 24 грудня 2012 по 27 лютого 2014 був міністром доходів і зборів України.

Нагадаємо, 29 квітня 2014 стосовно Клименко було винесено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) УКУкраіни. 31 травня Служба безпеки України оголосила екс-міністра в розшук.

 

Джерело: РБК-Україна