Юрій Луценко досяг крайньої точки моральної деградації.

Луценко назвав Кравченка, який займався політичним переслідуванням опозиціонерів, найкращим міністром МВС в історії України. Саме Кравченко слідство вважало замовником убивства Гонгадзе. Пише телеграм канал Мегеріні.

Луценко навіщось його виправдовує, розповідаючи, що все відбувалося за його спиною. Але, крім Гонгадзе, є епізоди і по інших опозиціонерах. Діяльність Кравченка у цьому напрямі була системною.

“Так, вам не почулося. 20 років тому Луценко водив протести з вимогами посадити Кучму та Кравченка”, – пише політик Сергій Лещенко.

На цій справі він, тоді рядовий помічник депутата, зробив собі ім’я і став спочатку нардепом, а потім міністром внутрішніх справ. І у 2016-2019 роках, коли Луценко працював генпрокурором протягом 3,5 років, він так і не знайшов замовників убивства Гонгадзе.

Але це була не межа. Сьогодні Луценко пробив чергове дно та сказав, що Кравченко не замовляв Гонгадзе – це були якісь інтриги оточення за його спиною. При тому, що слідство Генпрокуратури встановило, що генерал Олексій Пукач отримав наказ убити Георгія Ґонґадзе саме від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка.

“Не здивуюсь, що колись стане відомо про зв’язки Луценка зі спецслужбами країни-агресора, як це було встановлено щодо його друга Андрія Деркача. Згодні?”, – написав Лещенко.

Однак, варто зазначити, що в Луценка мабуть хобі таке – виправдовувати імовірних злочинців. Так, Петра Порошенка намагаються притягнути до відповідальності у справі про купівлю вугілля в “ДНР” та “ЛНР” протягом 2014-2015 років і Луценко, мабуть як відданий кум став на захист свого друга.

Раніше по цій же справі під домашнім арештом опинився один з лідерів ОПЗЖ Віктор Медведчук, а місяць тому під удар потрапив енергетичний міністр тих часів Володимир Демчишин. 

Коло навколо Порошенка звужувалось, і врешті ДБР 20 грудня заявило, що вручило йому підозру у державній зраді поштою. Сам він ще 17 грудня поїхав у справах за кордон і повертатись збирається тільки після новорічних свят.

Усі звинувачення Порошенко відкидає і каже про політичний характер справи. А його «балакучі голови», такі як Луценко залишаються його нібито рупорами справедливості тут, на території неньки-України.

“Історія політичних репресій лідерів опозиції в Україні давно довела, чим це закінчується. Від сфабрикованої справи проти Степана Хмари за часів здобуття незалежності до тюремних політичних відсидок Луценка та Тимошенко – все це закінчувалося крахом замовників. Без сумнівів, так буде й цього разу”, – аж так страшно пригрозився колишній генпрокурор. 

Згадана ним лідер парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко порадила Петру Порошенку не здаватися. За президента Віктора Януковича вона також провела ув’язнення три з половиною роки за звинуваченням у перевищенні службових повноважень, але чи не забула Юлія Володимирівна як, на днях же, на добре відомому каналі Ріната Леонідовича говорила про «вендетту». Як розповідала на всю країну, що нібито карма існує і ото не треба було бути міністром за Януковича. То в яку з ваших «особистостей» вірити, Юлія Володимирівна?

Загалом, що Луценко, що Тимошенко зовсім заплутались у своїх версіях. Що тут додати, гроші роблять дива. Гляди, завтра вийдуть і скажуть, що Порошенко взагалі святий. А ні, вони вже майже так і сказали.