Шестеро дітей постраждали під час пожежі в церкві. Група школярів була на екскурсії, коли в храмі спалахнув вогонь. Діти перебували на дзвіниці в супроводі дорослих. Інцидент стався в Челябінській області Російської Федерації.

Коли діти були на верхньому рівні, на нижньому сталося загоряння. Вогонь охопив частину приміщення храму і школярам довелося пройти через задимлене приміщення. Шість дітей опинилися в лікарнях через отруєння димом і продуктами горіння. Лікарі повідомили, що діти скаржаться на задишку, кашель і ускладнене дихання, але всі знаходяться в свідомості.

"Група дітей перебувала на екскурсії і піднялася на дзвіницю, коли на нижньому рівні почалося загоряння. Тому дітям довелося спускатися через задимлені приміщення. На щастя, обійшлося без опіків, всі діти знаходяться в лікарні зі скаргами на задишку, кашель, утруднене дихання" – повідомили в місцевому МОЗ РФ, – йдеться в повідомленні телеграм-каналу 360tv.

Пожежа була усунена. Наслідки пожежі виявилися гнітючими. У храмі були пошкоджені ікони і розпис на стінах. Також виявилося, що попередньою причиною загоряння стало коротке замикання в проводці. Точну причину поки встановлюють пожежні і правоохоронні органи.