19-місячна дочка американського спортсмена, гірськолижника Боде Міллера померла після того, як впала в басейн, передає Корупція.Інфо     

Еммі Міллер знайшли без свідомості в будинку сусіда в окрузі Оранж, південна Каліфорнія, і лікарям не вдалося її врятувати. У заяві, опублікованій в Instagram, пан Міллер заявив, що він і його сім'я "неймовірно спустошені".

Боде Міллер – найуспішніший лижник в історії США. На його рахунку шість олімпійських медалей, у тому числі золото на Іграх 2010 року.


У суботу ввечері, коли трапився інцидент, 40-річний чоловік і його дружина Морган, професійна пляжна волейболістка, були на вечірці.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати


Їхній дочці якось вдалося вийти з дому, а згодом пані Міллер знайшла її в басейні. Вона стрибнула за нею і намагалася її реанімувати, повідомила місцева влада.


Медики забрали дівчинку в лікарню, але так і не змогли її врятувати.

"Ми ніколи не думали, що коли-небудь будемо відчувати таку біль. Ми ніколи не забудемо її любов, її світло, її дух", – написав Міллер.

Пара також має сина і тепер чекає на третю дитину.