“Для цього потрібно багато часу”: Меркель дала важливу обіцянку Україні

10/05/2018     Автор: Катерина Гук
“Для цього потрібно багато часу”: Меркель дала важливу обіцянку Україні

Незалежно від того, скільки часу знадобиться на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, зарубіжні союзники не припинять докладати зусилля для наближення цього моменту. Таку заяву зробила в своїй промові в німецькій Ахені канцлер Ангела Меркель, пише "Укрінформ", передає Корупція.Інфо.

"Ми знаємо, що для вирішення міжнародних конфліктів часто потрібно багато часу, але будемо і далі докладати зусиль для того, щоб забезпечити суверенітет і територіальну цілісність України", – запевнила вона на церемонії вручення французькому лідеру Емманюелю Макрона міжнародної премії Карла Великого, яку тому присудили за "енергійне бачення нової Європи".

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Раніше повідомлялося, що прокуратура міста Києва завершила розслідування за фактом вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Як йдеться у повідомленні, на цей час сторонам кримінального провадження повідомлено про завершення досудового розслідування та відкрито матеріали слідства.

Після ознайомлення сторін з вказаними матеріалами, а також матеріалами, що можуть знаходитись у володінні сторони захисту, обвинувальний акт буде направлено до суду.