18-річна Ольга Лангілья з Архангельська після ночі в американському спортбарі поїхала додому до чоловіка, який пригостив її психотропною речовиною. У нього в будинку вона і зовсім пустилася в усі тяжки та вжила відразу кілька видів наркотиків. На ранок її знайшли мертвою, передає Корупція.Інфо.

Ольга вела богемний і веселий спосіб життя. На своїй сторінці в Facebook вона публікувала фото з подругами на яхті, з вечірок і клубів.

Один з походів в спорт-бар в містечку Форт-Лордейл (Флорида) став для юної росіянки останнім. Лангілья познайомилася з 41-річним лікарем екстреної допомоги індійського походження Невелом Паріх. Чоловік запросив красуню-блондинку до себе додому, щоб продовжити спілкування, і вона погодилася.


У квартирі медик пригостив Ольгу чотирма видами наркотиків: кокаїном, екстазі, фентанилом і ксанаксом, передає NBC Miami. За словами Паріх, дівчина прийняла всі відразу, потім вони зайнялися сексом, а після цього росіянка втратила свідомість.

Медик розповів, що дівчина всю ніч хропіла, а вранці він не зміг її розбудити. Як з'ясувалося, Лангілья померла від передозування. 

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Однак рідні Ольги не вірять, що секс між нею і лікарем був за обопільною згодою. Вони опублікували в Facebook повідомлення, в якому просять усіх, хто був на тій злощасній вечірці, прийти в поліцію і розповісти, як розвивалися події насправді.

Нагадаємо, в жовтні минулого року померла в Шанхаї при загадкових обставинах 14-річна модель, уродженка Пермі. Спочатку повідомлялося, що їй стало погано на подіумі. Також йшлося про те, що дівчина страждала від менінгіту. Пізніше російські дипломати розповіли, що їй був поставлений діагноз "поліорганна недостатність на тлі інфекційного ураження нервової системи і сепсису".