Російський опозиціонер Олексій Навальний, Який проходить лікування в німецькій клініці “Шаріте”, Опублікував в соцмережі новий пост. У ньому політик зажадав повернути йому одяг, який із нього зняли лікарі в Омській лікарні.

Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook, в понеділок, 21 вересня.

Так, він звернула увагу на те, що вже пройшов місяць з того моменту, коли його отруїли.

“Пройшов рівно місяць з того, як мене намагалися вбити бойовою отравляючою речовиною. Дві незалежні лабораторії у Франції і Швеції і спецлабораторія Бундесверу підтвердили наявність” Новачка “в і на моєму тілі. Однак в російській політичній і юридичній реальності нічого цього не існує. Тут є ток-шоу, де розповідають або про те, що мене ніхто не труїв, або про те, що, звичайно, отруїли, але зробили це чи співробітники ФБК, то співробітники Західних спецслужб. у Росії глава СЗР Наришкін заявляє, що ми віддали Навального в Німеччину без “новачка”, а там він опинився з “новачками” (посипали, напевно) “, – написав Навальний.

Також він вимагає від влади РФ почати повноцінне розслідування у його справі. “У Росії кримінальної справи немає, а є” дослідча перевірка за фактом госпіталізації “. Таке враження, що я не в кому впав в літаку, а послизнувся в супермаркеті і зламав ногу”, – поділився політик.

Також він додав, що минув 30 днів дослідчої перевірки. У зв’язку з цим він захотів отримати одяг назад, відзначивши, що вона повинна бути акуратно упакована в целофановий пакет.

“Мене зараз цікавить одне: мій одяг. А саме той одяг, в який я був в день отруєння 20 серпня. 30 днів” дослідчої перевірки “були використані для того, щоб ховати цей найважливіший доказ. Перед тим, як вирішити мене ввезти в Німеччину , весь одяг з мене зняли, і відправили абсолютно голого “, – написав Навальний.