Гідроцикл з чоловіком і дитиною вибухнув на ходу в Чорному морі.

Інцидент стався під російським Геленджиком 29 серпня, повідомляє "Кубань 24".

На кадрах видно, як у скутера під час руху вибухає двигун.

Як повідомили в Південному слідчому управлінні на транспорті СК РФ, за даним фактом проводиться перевірка про надання послуг, що не відповідають безпеці життя або здоров'я громадян.

"За даними, опублікованими в ЗМІ, 29 серпня 2018 року в акваторії Чорного моря на одному з пляжів в районі Кабардинки при катанні двох туристів на гідроциклі вибухнув водяний двигун. Обидва туриста отримали важкі травми. Зараз вони перебувають у відділенні реанімації в лікарні Геленджика", – повідомили у російському відомстві.Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

За попередньою інформацією, один з відпочивальників – школяр, інший – дорослий чоловік. Гідроцикл вони взяли в оренду, але він виявився несправний.

Нагадаємо, небо над Мельбурном затягнуло токсичним димом через пожежу на складах. Там стався вибух. У приміщенні зберігалися хімічні речовини. Небо у місті швидко затягнуло густим та токсичним димом, через який владі довелося позакривати найближчі школи. Евакуювали і мешканців кількох будинків, решті городян порадили не відчиняти вікна.