У Рівненській області десять людей, які були гостями весілля в сільському кафе, потрапилидо лікарні. Серед захворілих – четверо дітей.

Зараз стан пацієнтів лікарі оцінюють як стабільний, а чому саме вони отруїлися, епідеміологи обіцяють з'ясувати найближчим часом.

"Всім надається допомога, наші фахівці виїхали, відібрали залишки продуктів – м'ясні та кондитерські вироби, сирі яйця. Дослідження тривають, встановлюємо причину, що могло викликати захворювання людей", – розповів Віктор Мороз, завідувач епідвідділом Рівненської обласного лабораторного центру.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, раніше на Закарпатті під час колядування двоє підлітків отруїлися алкоголем. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатській області. Також ми писали про те, що 40% підлітків вживають алкогольні напої принаймні один раз на місяць.

А раніше в Чернігівській області під час поминального обіду отруїлися 11 людей, в тому числі одна дитина. Постраждалі з діагнозом "гостра кишкова інфекція" були госпіталізовані до Варвинської центральної районної лікарні, а також до лікарні Прилук і міста Пирятин Полтавської області.