У Миколаєві в центральному районному суді в середу, 13 лютого, відбулося засідання по справі Ірини Шинкарук, яка в березні 2018-го викинула з Інгульського моста у річку свого дев'ятимісячного сина. Розглядалося питання про зміну їй запобіжного заходу. Як повідомляє місцевий ресурс "Новости N", підозрювана хотіла вийти з СІЗО, щоб знайти роботу і почати влаштовувати своє життя.

Зокрема, вона має намір відновити свої батьківські права щодо сина Павла. Зараз усиновила хлопчика тітка.

Також склад колегії суддів розглянув клопотання прокурора про продовження Шинкарук запобіжного заходу. Сторона звинувачення стверджує, що вона може вплинути на свідків чи ж просто втекти, бо обвинувачення тяжке, до того ж у підозрюваної немає міцних соціальних зв'язків у Миколаєві.

Сторона захисту наполягає, що підсудна просто збирається почати "заробляти гарну характеристику". Також адвокат заявив про погіршення стану здоров'я Шинкарук у СІЗО, в той же час довідки від лікаря він не пред'явив.

Підсудна запевнила, що їй потрібно влаштуватися на роботу і "якось починати жити".

"Я нікому не погрожую. Я вважаю, що я повинна потихеньку влаштовувати своє життя", – заявила вона.

В суді було прийнято рішення про продовження Шинкарук запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

До складу колегії суддів входять Катерина Лагода, Дмитро Тишко та Сергій Медюк.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як повідомлялося, раніше горе-мати Ірина Шинкарук заявила, що хотіла викинути свого сина з мосту зло свого колишнього співмешканця. Він нібито постійно вимагав 4 тисячі гривень, і на цьому ґрунті завжди були проблеми.

Додамо, що за твердженням жінки, дитина просто випав у неї з рук. Самого хлопчика від смерті врятував комбінезон, але плином його встигло віднести досить далеко. Патрульний Андрій Білоус, який вийняв хлопчика з води, пізніше став його хрещеним батьком.