Сьогодні, 23 грудня, лідер організації руху SaveФОП Сергій Доротич розповів “Стране” про те, як буде йти акція протесту в Києві протягом дня, а також про подальші плани ФОПів. Підприємці готові стояти на Майдані до Нового року, а якщо буде потрібно, то і довше.

“Сьогодні ми просто стоїмо. Така погода (в Києві найсильніший снігопад – Ред.), всі втомилися. Тримаємо форпост. Шукаємо дружні структури, які не намагатимуться нас приватизувати, але допоможуть провести адміністративну роботу, звернення до правозахисних організацій, тому що нас просто не чують “, – розповів Доротич.

Крім того, лідер руху SaveФОП отримав інформацію про можливе позачергове засідання Верховної Ради сьогодні, тому що в Офісі президента України дали вказівку народним депутатам поки не роз’їжджатися.

“Я знаю від інших нардепів, що їх не розігнали, бо чекають, щоб з зібрати і приймати рішення по локдауну. Їм дали вказівку з Офісу президента не роз’їжджатися. Тому зібрати можна, просто немає бажання. Є 156 підписів нардепів за позачергове засідання, але проблема в тому, що ОП категорично проти. Проблема тільки в Офісі “, – повідомив Доротич.

Також він розповів про подальші плани організації. За його словами у акції протесту є два шляхи розвитку: стояти мирно або влаштовувати революцію. ФОПи вибрали перший варіант, незважаючи на те, що праворадикальні організації вже пропонували їм свою допомогу.

“У нас немає варіанту. Нам доведеться стояти. Або влаштовувати революцію, або стояти. Ми вирішили мирно стояти. Будемо мокнути, хворіти. Це краще, ніж влаштувати м’ясорубку. Так, нам пропонують прийти і допомогти різні праворадикальні організації, але це бійня. Всі вирішили стояти “, – заявив Доротич.

Нагадаємо, учасники акції протесту на Майдані – це підприємці, які вимагають не забороняти їм працювати під час січневого локдауна і скасувати обов’язкове введення касових апаратів. Їх мітинг триває з 18 грудня.