Неповнолітню дочку вбитої Ірини Ноздровської били до струсу мозку, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Наркоша пережер таку кількість наркоти…”: Останній запис Ноздровської приголомшив Мережу

Як раніше розповідала сама Ноздровська це сталося в період, коли вона в суді домагалася покарання для Дмитра Россошанського, який на своїй автівці збив сестру Ірини – 26-річну Світлану Сапатинську та зробив сиротою 4-річного сина.

Зазначимо, в залі суду Ноздровській відверто погрожували. «Ти погано закінчиш», – сказали родичі засудженого наркомана.

«Мою доньку неповнолітню побив його друг-наркоман. Після чого вона лежала зі струсом головного мозку», – говорила вона.

Ноздровській вдалося отримати інформацію, що Россошанський кілька разів лежав у лікарні з токсично-алкогольним цирозом печінки, тобто таким, що викликаний вживанням наркотиків та алкоголю.

Також, з’ясовано, що він раніше судимий за викрадення авто та скоєний в 2010 році грабіж поєднаний з насильством за попередньою змовою осіб. Це офіційні дані. Крім того, подейкують, що Россошанський причетний до зґвалтування. При цьому він жодного разу не відбував покарання.

Родич Россошанських працює суддею у Вишгородському суді.

Як повідомлялося раніше, Ноздровська зникла 29 грудня. Вона поїхала на роботу, а додому не повернулася. Останній раз виходила на зв’язок о 5 годині вечора, після цього телефон був вимкнений.

1 січня, правоохоронці виявили тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка пропала безвісти 29 грудня. Слід уточнити, що жінку знайшли поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області. За інформацією журналістів, вона була без одягу.