Вагітна студентка організувала незвичайний бізнес.

Оригінальний спосіб заробити на навчання в коледжі придумала американська студентка з Флориди. Вона стала торгувати позитивними тестами на вагітність через інтернет, повідомляє Корупція. Інфо

Свої послуги американка рекламує на сайті оголошень Craigslist. За один тест з двома смужками просить 25 доларів. Якщо ж клієнт живе далі, ніж за 60 миль (майже 97 кілометрів), вона робить знижку і продає два тести за 35 доларів.

При цьому хвацька студентка відразу попереджає, що їй байдуже, для чого будуть використані ці тести: чи для розіграшу, чи для того, аби одружити на собі бойфренда чи шантажувати боса після роману.

Щоб перевірити, як "виконується замовлення", журналістка одного з телеканалів зв'язалася з дівчиною по телефону, попросила продати їй позитивний тест і передала їй щойно придбаний в аптеці запакований тест. Незабаром вона отримала його назад з потрібним результатом.

Як же студентці вдається забезпечувати клієнток таким незвичайним товаром? Виявляється, вона перебуває на третьому місяці вагітності і вирішила використати свій стан по максимуму. Таким чином, вона щодня заробляє по 200 доларів, і цими грошима оплачує своє навчання в коледжі.

Притягнути її до відповідальності не є можливим. Юристи кажуть, що в її діях немає нічого протизаконного, оскільки торгівля тестами не заборонена. Натомість згодом постати перед законом можуть ті, хто використовував їх для шантажу.