Національний банк України опублікував офіційний курс іноземних валют на 22 травня 2019 року. Курс долара порівняно з показниками у вівторок, 21 травня, знизився в ціні і тепер становить 26,11 гривень. 

Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

– 100 доларів США – 2611.2451 гривень;
– 100 євро – 2914.4107 гривень;
– 10 російських рублів – 4.0461 гривні.

Як видно з цими показниками, євро впав у ціні ще на 12 копійок, а вартість російського рубля з вівторка зменшилася на 2 копійки. Крім того, долар подешевшав на 9 копійок.

Нагадаємо, радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко пояснив зв'язок між достроковими парламентськими виборами в Україні і кредитом МВФ.

Устенко підкреслив, що проведення дострокових парламентських виборів та формування нової коаліції дозволить Україні досягти підписання нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом. 

"Україна просто зобов'язана зробити все можливе, щоб залишитися в програмі з Міжнародним валютним фондом. Нас чекають великі виплати – і в цьому році, і в наступному, і МВФ потрібен для фінансової стабільності в середньостроковій перспективі… Я бачу ризик – це те, що не було зроблено те, що було обіцяно по антикорупційної порядку денному", – зазначив Устенко.