glamur

На прохання "КП" в Україні "експерт з етикету і дипломатичному протоколу Наталія Адаменко проаналізувала наряди, в яких можновладці ходять на роботу,   передає Корупція.Інфо.


П'ять груп політиків

В українській політиці суцільні крайнощі. Одні цинічно купують костюм ціною в 6-місячну середньостатистичну зарплату українця. Інші ходять до парламенту в камуфляжній формі, вишиванках, футболках (нехай і з патріотичними принтами), що неприпустимо з точки зору міжнародного ділового етикету, як і виглядає на політику несмаком піджак у велику клітку.

Умовно Наталія Адаменко поділила наших політиків на п'ять груп.

Перша. Одягаються в брендові костюми провідних марок, таких як Zilli, Hugo Boss і інші.

24150125

Друга. Депутати в камуфляжі. Приходити в цьому в парламент, на думку експерта, – неприпустимо.

Третя. Ті, хто носить вишиванку під піджак. Вишиванка – це національний одяг, піджак – світський. Змішання різних стилів недоречне. Хоча політики країн Перської затоки і Африки дозволяють собі ходити в національному одязі. Але якщо ми прагнемо в Європу, то там в національному одязі в парламент не ходять.

bbe9d7091a_650x410

Четверта. Одягнені в джинси і ковбойки. У деяких європейських країнах їх би просто не пустили на засідання парламенту. Більш того, наприклад, колишній президент Франції Жан Ширак не давав інтерв'ю журналісту, якщо той був без краватки.

24150130

П'ята. Найменший прошарок – одягнені, як і годиться політику, відповідно дрес-коду.

Незважаючи на політичні переконання, можу поставити в приклад Арсенія Яценюка і Олега Ляшка, за винятком тих випадків, коли вони приходить в Раду у вишиванці під піджаком.

24150126 24150127 24150129