Донецька художниця, заслужений художник України Тетяна Пономаренко -Левераш, можливо, увійшла в список висунутих партією КПРФ кандидатів в депутати Держдуми VII скликання, передає Корупція.Інфо.

Зокрема, в оприлюдненому КПРФ в червні федеральному списку кандидатів в депутати Держдуми VII скликання в регіональній групі №17 (Білгородська область, Воронезька область) вказана її повна тезка – "Пономаренко Тетяна Віталіївна".

Побічно підтверджують цю версію і особисті сторінки художниці в соцмережах. Судячи з останніх викладеним фото і відео, Тетяна Пономаренко часто супроводжує в поїздках лідера КПРФ Геннадія Зюганова.
Крім того, художниця стала автором ряду портретів лідерів КПРФ, зокрема, і самого Зюганова.

WNTjfq1mot8

Ще кілька років тому художниця була палкою прихильницею Віктора Януковича і на своїх картинах зображала його в героїчному образі.

31

32
У той же час в так званій "ДНР" збираються судити "першого заступника" самопроголошеного "мера" окупованого Донецька Ігоря Пономаренко, який є чоловіком Тетяни Пономаренко. Відзначається, що він "здійснював вимагання та отримання незаконних матеріальних винагород – хабарів за вчинення на користь хабародавця дій, що входять в його службові повноваження, сприяння таким діям в силу свого посадового становища, а також за загальне заступництво". Крім того, у нього було виявлено та вилучено "незаконно придбані вогнепальну зброю (пістолети, револьвери, гвинтівку та набої до них), підствольний гранатомет з боєприпасами, кілька реактивних гранатометів, ручні гранати, вибухові речовини і засоби підривання".