Українська телеведуча Даша Ши (Дарина Шилова) втратила коханого. Василь Білоусов помер 15 лютого. Про це Даша написала на своїй сторінці в Facebook.

– Два з половиною роки тому у мене з’явився кращий друг Василь Білоусов, який навчив мене багато чому, поборов мої страхи, відкрив нові класні вміння в мені, в усьому підтримував мене, лаяв, якщо я не дбаю про себе і мало приділяю собі часу, він показав мені, що кордонів немає, або вони відкриваються тоді, коли я цього захочу, він змушував мене все пробувати, бо якщо не спробуєш-не зрозумієш! Він завжди говорив, що все пізнається в порівнянні, і в порівнянні з чимось – ти завжди залишаєшся щасливою людиною! З ним я стала класніше в сто раз, впевненіше, хоч він часто критикував мої роботи, даючи при цьому дуже корисні поради, тому що він був супер профі і я завжди цим захоплююся, – написала телеведуча.

Даша Ши підкреслила, що їй з Білоусовим “пощастило так сильно любити один одного”, що це неможливо описати словами – “тільки писками і звуками”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Два с половиной года назад у меня появился лучший друг, который научил меня многому, поборол мои страхи, открыл новые класснейшие умения во мне, во всем поддерживал меня, ругал, если я не забочусь о себе и мало уделяю себе времени, он показал мне, что границ нет, либо они открываются тогда, когда я этого захочу, он заставлял меня все пробовать, потому что если не попробуешь-не поймешь! Он всегда говорил, что все познается в сравнении, и в сравнении с чем-то – ты всегда остаешься счастливым человеком! С ним я стала класснее в сто раз, увереннее, хоть он часто критиковал мои работы, давая при этом очень полезные советы, потому что он был супер профи и я всегда этим восхищаюсь. Он окружил себя такими хорошими и светлыми людьми, каковым и был сам!И при всем этом нам еще посчастливилось так сильно любить друг друга, что я даже не могу описать это словами, только писками и звуками.(хотя Вася всегда говорит, что он любит в сто раз больше) Он такой светлый и наполненный человек, что мне этому еще учиться и учиться. Я все делала для него, не потому что так надо, а потому что это так наполняло меня! Я сделала всё, что смогла, поддерживала и отдавала все свои силы до последнего! Сегодня мой Васильчик покинул своё физическое тело, а душа осталась со мной, конечно же!❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Мы с Васей благодарны каждому из ВАС, кто на протяжении года нас поддерживал и был с нами, кто помог и верил, кто волновался и молился! Люди – вы невероятные!!! С вами я поняла, что всемогущая!!! Но, к сожалению, нет у меня дара исцелять(

Публикация от daxashy (@daxashy)

– Він така світла людина, що мені цього ще вчитися і вчитися. Я все робила для нього, не тому що так треба, а тому що це так наповнювало мене! Я зробила все, що змогла, підтримувала і віддавала всі свої сили до останнього! Сьогодні мій Васильчик покинув своє фізичне тіло, а душа залишилася зі мною, звичайно ж !, – додала телеведуча.

Деякий час назад Василь Білоусов вже лікував онкологічне захворювання – йому діагностували рак кісткового мозку, після чого чоловік переніс хімотерапіі з підтримкою власними столовими клітинами. У серпні 2019 року стало відомо, що рак повернувся. Даша Ши весь час була поруч з коханим, збираючи кошти на лікування Білоусова. Ще три дні тому телеведуча публікувала на своїй сторінці в Instagram пост, в якому просила помолитися за його здоров’я. Однак врятувати чоловіка не вдалося.

Даша Ши стала відома завдяки програмі “Дурнєв +1”. Зараз вона – продюсер власних проектів.