Народний депутат України Дмитро Ярош приїхав в Дніпро на День міста. Свято він провів в компанії мера міста Бориса Філатова і Генерального прокурора України Юрія Луценка, який також в цей день побував в Дніпрі.

Що вразило нардепа? Про це він розповів на своїй сторінці в фейбук.

"З корабля – на бал. Тобто, зі сходу – на День славного міста Дніпра. Навіть заїхати додому в Кам'янське, переодягнутися в цивільне, не встиг.

Тисячі веселих людей, дитячий сміх, масштабна розважальна, на всі смаки, програма. Спілкування з людьми, постійне фотографування, привіти і найкращі побажання хлопцям на фронт.

Коли сотні дніпрян підходять і дякують за збережену України, розумієш, що останні роки прожиті недаремно.

Коли бачиш, як міський голова Борис Філатов і Генеральний прокурор Юрій Луценко, без будь-яких обмежень, жартома і щиро посміхаючись, спілкуються з городянами – усвідомлюєш, що, незважаючи на труднощі, наша Держава все ж змінюється в кращу сторону. До речі, їх ніхто «не розпинав», не поливав брудом, не кричав, що вони вороги. Отже, реальний світ дуууже відрізняється від фейсбучно-масмедійного.

Несподівано зустрівся з нашими українськими силачами, старими друзями з Федерації Строгнгменів України легендарним Василем Вірастюком, Сергієм Конюшком, братом по зброї Олександром Писаренком, отримав такий заряд позитивної енергії, якого ий надовго вистачить …

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Спасибі меру міста Борису Філатову за прекрасний осінній день, Юрію Луценку – за дотепний гумор, серйозна розмова про перспективи держави і ту неафішовану допомогу, яку з перших днів війни він надає Фронту!

Єдине прохання, друже Юрій: «Мочи московську наволоч в вищих коридорах, бо якщо її не зупините « законними методами », доведеться знову задіяти Право народу на самозахист. Адже Право вище закону ", – написав Ярош.

Коментатори допису були в повній розгубленості, адже раніше Ярош ніколи відкрито не підтримував владні структури. Коментатори згадали всі гріхи Луценка та Філатова, та перейшли на особисті образи – зазначаючи що не очікували такого вчинку від свого кумира. Ярошу довелось навіть зробити звернення до підписників, цитуємо:

Шановні, прошу уважно читати тексти і коментувати по-суті. Бруд, ненависть і деструктив – видаляю.

А тих, хто його розповсюджує – баню. Моя сторінка – що хочу, то роблю). Ще нагадую: я не демократ, контужений і 4,5 роки на війні). Тому, або пишіть щось добре, або не пишіть взагалі, або самі видаляйтесь з фб-друзів. Вибір є) Слава Богу, справжніх Друзів у мене вистачає).