Дожилися до того, що лідера кремлівського блоку ОПЗЖ Юрія Бойка піарить не просто 5 канал, а особистий кум власника Юрій Луценко. Про це пише в своєму телеграмі колишній депутат Сергій Лещенко.

“Тут доречно нагадати, що 3,5 роки керівництва Генпрокуратурою Луценко повністю реабілітував Бойка. Він злив в унітаз подання на арешт Бойка у справі скрапленого газу Курченка, яке підготували при Шокіну. А ще він «вишки Бойка » перетворив на «вишки Кацубаи», запропонувавши всій країні повірити, що 25-річний пацан на посаді заступника глави Нафтогазу вкрав з-під носа українців півмільярда доларів, а сам Бойко в цей час дивився в іншу сторону.

Повна деградація Луценка на телебаченні може пояснюватися тим, що в Америці щосили розслідують його змову з Джуліані, а значить – скоро треба буде дуже багато грошей на адвокатів “, – йдеться в повідомленні.

Також ситуацію навколо Луценка і його програми прокоментував тг-канал “Телекошмар”:

Багато хто не враховують один нюанс в тому, чому телеканали Порошенка беруть до себе в ефір спікерів від ОПЗЖ і ось навіть цілого Юрія Бойао в програму до Юрія Луценка.

Це ж не просто якийсь договірняк між ними. Це трохи більше. Це виживання. Вони ж насправді можуть існувати тільки разом – підживлюючи один одного, спираючись один на одного. Зникне одна сторона – втратить сенс і інша. Не буде різкості від контрасту між позиціями, який і оформляє кожного з них політично.

Зникне ОПЗЖ – закінчиться повітря, яким, так би мовити, дихає в своїй боротьбі і політичний проект Порошенка.

Згасне цей політичний образ Порошенка, а він же далеко не завжди грав роль аж такого патріота, – не буде найважливішої емоції і у прихильників ОПЗЖ, які до сих пір емоційно реагують через протиставлення з Порошенком. Вони потрібні один одному, вони залежать один від одного, вони будуть допомагати один одному.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.