Колишньому першому заступнику голови Дніпропетровської міської ради, який працював на цій посаді з 2000 до 2013-го та з 2014 до 2015 років, заочно повідомили про підозру, передає Корупція.Інфо

Як повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України, оперативники встановили, що чиновник не організував та не проконтролював укладання договорів з оформлення пайової участі забудовників щодо створення інженерно-транспортної інфраструктури міста.

У підсумку бюджет не отримав 18,3 мільйона гривень – саме таку суму повинні були сплатити підприємства як пайові внески.

Окрім цього, він не забезпечив належне виконання рішень міськради та господарського суду.

"Відповідно до документів, на баланс комунального підприємства передається нерухомість. Однак 230 об'єктів залишилися на балансі житлово-комунальних підприємств, які в подальшому було визнано банкрутами. Через процедуру ліквідації всі вони перейшли у приватну власність. Сума збитків – 3,6 мільйона гривень", – зазначається на сайті Нацполіції.

Відтак, 58-річному колишньому заступникові мера сучасного Дніпра було заочно повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Наразі суд оголосив махінатора у розшук. Тривають слідчі дії та заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до цих кримінальних правопорушень.

У разі затримання екс-чиновника доправлять до суду для обрання міри запобіжного заходу.