Президент України Володимир Зеленський прийшов в зал парламенту, щоб поговорити з депутатом від фракції “Європейської солідарності” Олексієм Гончаренко. Останній буквально декілька хвилин перед цим з трибуни Ради виголосив істеричну промову і розкритикував Зеленського і його соратників.

Про це народний депутат Вікторія Сюмар повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

“Володимир Зеленський прийшов в останній ряд до Олексія Гончаренка. Зі словами: ніколи не переходьте на особистості… Схоже, Президент гостро сприймає політичну критику“, – написала вона.

В той же час Сюмар нагадала, що Зеленський прийшов до влади шляхом “особистої і гострої сатири на кожного українського політика“.

Також про ситуацію повідомив депутат Володимир Ар’єв.

“Зеленський щойно прийшов до сектору Європейської Солідарності особисто погрожувати Олексію Гончаренку: «Ніколи зі мною не переходьте на особистості». Питання – а то що?“, – написав депутат.

Сам же винуватець ситуаціїї Олексій Гончаренко прокоментував розмову з Зеленським у своєму телеграмі.

“Зеленський підійшов і сказав: не переходьте зі мною на особистості.

Я до цього ставлюся філософськи. Сьогодні Володимир Олександрович став самим головним опозиціонером в країні. Всій владі зелених потрібно йти. Ось просто бути чесними з собою взяти і піти. На жаль, він забув про себе. Що він їх і привів.

А особистості, Володимир Олександрович, вони як раз і стають політиками. Не персонажі серіалів, а тільки особистості. І якщо ви хочете залишитися в історії України – Президентом, то вам доведеться стати цією особистістю, а не продовжувати бути героєм серіалу. Притому, посереднього”, – написав Гончаренко.

У той же час телеграм-канал PavlovskyNEWS написали наступне:

“Зеленський піднявся з президентського крісла і вибіг до сесійної зали, щоб поговорити з депутатом Гончаренком. Зеленський не потиснув руку Гончаренку і влаштував жорстку розмову”.

А ось телеграм-канал “Клименко-Тайм” назвали вчинок президента емоційним і непродуманим.

“Олексій Гончаренко свого домігся – після його виступів до нього підійшов Зеленський. Кажуть, попередженням: «Ніколи не переходьте зі мною на особистості». Руку тиснути не став.

Не варто було, Володимир Олександрович, опускатися до його рівня. Емоційний крок. Для вас, взагалі-то, нейтральний. А Льоші тепер подвійну премію видадуть. І корону, можливо”.