Британський принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон, які недавно разом відвідали театр в Лондоні, 3 березня прибули з триденним офіційним візитом до Ірландії.

Це їх перша поїздка в цю країну. У липні 2018 року в Ірландії побували принц Гаррі і Меган Маркл. Це була перша закордонна поїздка герцога і герцогині Сассекських як подружжя.

У 2011 році Ірландію відвідала королева Єлизавета. Це був перший візит британського монарха до цієї країни з часу здобуття нею незалежності від Великобританії. Королева побувала в меморіальному парку «Сад спогадів», де поклала вінок в пам’ять про загиблих за свободу Ірландії. Це ж місце відвідають в перший день візиту також Кейт і принц Вільям.

Герцог і герцогиня Кембриджські прибули до аеропорту Дубліна комерційним рейсом авіакомпанії Aer Lingus.

Кейт для свого вбрання вибрала смарагдово-зелений колір, який, як відомо, вважається національним кольором Ірландії. Як повідомляє Daily Mail, вона була в пальто від Catherine Walker і плаття Alessandra Rich. На ногах у неї були зелені оксамитові туфлі, в руці – зелений клатч. А волосся притримував темно-зелений обруч. Краватка Вільяма була підібрана в тон зеленому іміджу подружжя.

Перший день вони проведуть в столиці, зустрівшись з президентом країни Майклом Хіггінсом. У числі заходів заплановано відвідання пивоварні та Музею пива Гіннес з дегустацією.

Подружжя також відвідають графства Міт, Кілдер і Голуей, де, як повідомляє прес-служба палацу, «познайомляться з багатою культурою країни, вражаючими громадськими ініціативами та захоплюючими краєвидами». Візит, зроблений від імені королеви Єлизавети і британського уряду, послужить зміцненню зв’язків між двома країнами.