Виявляється, 28 червня День Конституції України співачка Світлана Лобода провела у рідному Києві.

Крім того, що зірка погуляла на весіллі своєї молодшої сестри Ксенії, вона ще й виступила в одному зі столичних клубів разом із відомим російським артистом Артуром Пірожоковим, який до слова родом з Донецька.

На концерті був помічений екс-голова АП, а тепер керівник Офісу президента Андрій Богдан, про що повідомляє telegram-канал "УП. Off the record".

Глава Офісу президента України Андрій Богдан святкував День Конституції на концерті російського артиста Олександра Ревви, відомого під псевдонімом Артур Пирожков в Києві. Відео з концерту опубліковано в Instagram ресторанного комплексу Queen, де проходив концерт.

Думка соцмереж розділилася: одні обурюються через те, що такі концерти в принципі дозволені в Україні. Інші зазначають, що Богдан на концерті був не єдиним глядачем – російські артисти і раніше збирають натовпи фанатів в Києві.

«РФ анексувала Крим, залила Донбас кров'ю, а глава адміністрації президента тусується з руснею. Що це якщо не реванш? »- задається питанням автор блогу «Львівський метрополітен».

Лобода в соцмережі виклала фото з весілля сестри, на якому була разом із дочкою Євою, та відео свого виступу. 

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

В этот день мы были с ВАМИ #киев #деньКонституции ?❤️ @arthurpirozhkov

Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)