614718

Правоохоронні органи Австрії перевіряють фінансові операції, які здійснював глава адміністрації президента Борис Ложкін.

Про це у своєму блозі блозі на "Українській правді" пише народний депутат України Сергій Лещенко від "Блоку Петра Порошенка" з посиланням на джерела в Австрії та Україні, передає Корупція.Інфо.

"Австрія направила в Генпрокуратуру України запит про правову допомогу в розслідуванні, яке проводиться Віднем, відносно транзакцій, здійснених Ложкіним. Його прізвище фігурує у кримінальному провадженні за статтею "відмивання коштів", — зазначив нардеп.

Лещенко посилається на власні джерела в Адміністрації, які повідомили, що справа стосується продажу Ложкіним "Українського медіа-холдингу" у 2013 році структурам Сергія Курченка.

Підозрілі переводи помітив підрозділ Міністерства внутрішніх справ Австрії, яке займається розслідуванням відмивання коштів і контактує з банківськими установами країни. Воно й написало заяву в спеціальну прокуратуру про те, що є підозра про відмивання коштів відносно трьох українців, — пише депутат.

Як додав Лещенко, запит від австрійських правоохоронців про надання двосторонньої правової допомоги генеральний прокурор Віктор Шокін отримав кілька тижнів тому, однак "тримав у суворому секреті".