Сімейна пара в Чернівецькій області госпіталізована у важкому стані в результаті вибуху твердопаливного котла, повідомили в лікарні швидкої медичної допомоги міста.

Жителів села Киселів Кіцманського району (1983 і 1987 років народження) з важкими опіками доставили до медзакладу на світанку. За словами медиків, у обох постраждалих – термічні опіки другого ступеня верхніх і нижніх кінцівок і тулуба.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомВ управлінні ДСНС в Чернівецькій області повідомили, що рятувальники по прибуттю за місцем вибуху встановили, що причиною події став опалювальний котел, який не витримав прямого використання і вибухнув.

Рятувальники досліджують територію будинку, з'ясовуючи причини вибуху котла.

Нагадаємо, що раніше сильні опіки отримала молода дівчина з Дніпра під час відпочинку в Одесі. 23-річна Анастасія зараз перебуває у тяжкому стані, у неї обпалено 80 відсотків шкіри. До Одеси приїхала з Дніпра у відпустку. У приватному будинку, де зупинилися з тіткою, стався витік газу і прогримів вибух. Постраждали обидві.