Депутат Михайло Гаврилюк, або як його називають в народі "козак Гаврилюк" у часи Революції Гідності відзначився тим, що став жертвою беркутівців. На ідеалах Майдану він отримав довіру людей і став політиком.  

Однак, ставши депутатом партії "Народний фронт" він не зміг позитивно відзначитися в очах українців.

Зараз його чекають останні дні в якості народного депутата, як вважає український юрист і блогер Михайло Шнайдер. Хоча Гаврилюк і подав документи в ЦВК по 95 округу (місто Ірпінь), але багато хто впевнені, що йому не вдасться протистояти конкуренції на окрузі. Вирішив поспілкуватися на цей рахунок і Шнайдер, який виклав фото "козака Гаврилюка" на своїй сторінці в соціальній мережі з глузливим підписом:

"Так виглядає печаль. Останній день "Козака" в парламенті..".

В коментарях відразу ж стали відзначатися українці. Деякі навіть намагалися жартувати на цю тему:

"Йти можна, так ніхто ж не обере… печалька", "Коли зрозумів, що шикарне життя закінчилося і треба йти на роботу", "Сидить думає: як же ж не хочеться працювати, втягнувся ж вже дурня валяти. Господи, як далі жити?", "Чому не голий?", "Думає кому і коли показати своє "хазяйство", щоб знову потрапити у ВР", "Сиджу я на кріслі і думку гадаю, невже це на виборах я пролітаю", "Знову голою д*пою на мороз, от блін", "Як сон пролетіли 5 років… Бідолаха!", "Все вирішив, поїду в Польщу збирати ягоди напевно", "Знову лопата. Знову л*йно у відрі . Знову мівіна."