У Княжичах нам розповіли, що господиня будинку – пенсіонерка і нібито займалася підприємництвом в столиці.

Кореспонденти Корупції. Інфо поспілкувалися з власниками будинків в Княжичах, біля яких в результаті перестрілки в ніч на неділю загинули п'ятеро силовиків.

Господар недобудови, де, за словами силовиків перебувала засідка копів, розповів нам, що має намір його продати.

"Дізнався з новин про перестрілку і про те, що там фігурує мій будинок, відразу примчав. Переживаю", – говорить господар будинку Олександр, додаючи, що з цим будинком у нього і так були проблеми. "Пропонував дітям сюди переїхати – не захотіли. Добудувати теж поки не виходить. А після такого, напевно, продам і все", – журиться господар "засідки".

1240229

В цьому будинку ховалися оперативники.

Також ми розшукали власницю будинку, в якому спрацювала сигналізація, після чого в Княжичах і почалася бійня.

"Моя версія того, чому грабіжники обрали мій будинок – він був порожній, було видно, що там нікого немає. Але в будинку нічого не вкрадено, все на місці. Але сигналізація в будинку спрацьовує регулярно", – розповіла нам господиня будинку Тамара Данішевська.

За словами господині, винести грабіжники нічого не встигли. 
І додала, що все-таки не є вийнятком: часті спрацьовування сигналізації могли бути і підступами злодіїв, які, можливо, присипляли пильність силовиків помилковими тривогами.

Про саму Данішевську в Княжичах нам розповіли, що вона пенсіонерка і нібито займалася підприємництвом в столиці, а згідно з Держреєстром підприємців, Тамара Данішевська займалася торгівлею верхнього одягу.
Нагадаємо, в ніч на неділю в селі Княжичі під Києвом, за версією слідства, поліцейські вбили колег, переплутавши їх з грабіжниками, за якими велося стеження.

Прокуратура Київської області взяла на себе розслідування розстрілу п'ятьох силовиків. Оскільки кримінальне провадження – за статтею "Вбивство", то про кількість фігурантів у відомстві говорити поки відмовляються.

Наші джерела в силових відомствах не суперечать, що розслідувати будуть дії всіх підрозділів, які працювали на завданні, а це не менше десяти осіб.