Депутат Блоку Петра Порошенко Володимир Ар'єв заявив, що патрульна поліція перетворюється в ДАІ, передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в Фейсбук народний обранець жорстко висловився на адресу правоохоронного органу за те, що його співробітники оштрафували депутата.

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

"Патрульна поліція Києва, на жаль, перетворюється в ДАІ, тому що замість того щоб допомагати – ловить і штрафує", – написав він.

Виявилося, що нардеп намагався розвернутися на перехресті, що заборонено правилами дорожнього руху, а співробітники поліції, не дивлячись на його депутатські корочки все-одно склали протокол і примусили сплатити штраф за таке правопорушення. За словами депутата, винна поліція, так як, ситуація виникла через перекриту дорогу, а попереджувальних знаків – не було.

"Хрещатик перекритий з самого ранку. Розвертаюсь на перехресті – формально прав. І відразу потрапляю в патрульних. В Європі, коли перекривають головні магістралі, виставляють відповідні знаки, а поліцейські допомагають водіям об'їжджати перекриті ділянки. Ми всі сподівалися що так буде і у нас, коли оголосили кредо нової поліції – допомагати, а не карати. на жаль, все повертається до старого доброго карального стилю. "

Але, як виявилося, в поліції ситуацію швидко вирішили виправити, і за цілком законний протокол, перед депутатом довелося вибачатися самому начальнику патрульної поліції. Сам же Володимир порахував це конструктивним рішенням.

"Тільки що подзвонив начальник патрульної поліції Євген Жуков. Ми дуже добре поговорили. Він пообіцяв, що врахує зауваження в роботі служби, а я сказав, що не буду порівнювати патруль з ДАІ. Як випишусь з лікарні заїду поговорити особисто. Приклад конструктивного і відкритої позиції ", – написав Ар'єв.