Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та екс-прем'єр-міністр Арсеній Яценюк беруть участь в нарадах в офісі олігарха Ріната Ахметова.

Про це заявили журналісти Роман Романюк і Роман Кравець, передає Корупція.Інфо

За їх словами, на Банковій скаржаться на «наради» в офісі Ріната Ахметова, який знаходиться на вул. Десятинна. Крім того, за даними журналістів, у них нібито беруть участь Арсеній Яценюк і Володимир Гройсман.

На думку Романа Романюка та Романа Кравця, Рінат Ахметов прагне зберегти своє становище в наступній коаліції нового скликання Верховної Ради. При цьому, як відзначили журналісти, олігарх зараз думає про те, ким замінити «Народний фронт», який може не бути представлений в наступному парламенті.

«У Ріната Ахметова намагаються досягти майже сакральної стабільності. Якщо не всієї політичної системи, то хоча б його впливу на неї », – пишуть представники ЗМІ.Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Попри це вони стверджують, що в даний момент олігархові на 2/3 підконтрольний «Опозиційний блок», «Радикальна партія» і «Народний фронт».

Крім того, Роман Романюк і Роман Кравець вважають, що в даний момент Рінат Ахметов планує використовувати свій «пасив», який він ніколи раніше відкрито не використовував. Представники ЗМІ підкреслили, що той факт, що лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко часто з'являється в касці «Метінвесту» і ходить у футболці «Шахтар», не є випадковістю.