В Київському (Лукьянівському) слідчому ізоляторі чоловік вбив свого сусіда по камері, пояснивши свій вчинок тим, що хотів замінити йому голову

У Київському СІЗО на вулиці Дегтярівській, в камері знайшли труп 34-річного заарештованого чоловіка. Олександра П. знайшли з розбитою головою і без ознак життя. У камері також виявили знаряддя злочину – дерев’яний брусок з цвяхами з боків. У скоєнні злочину підозрюється 29-річний чоловік, який відбуває покарання за раніше вчинене умисне тяжке тілесне ушкодження.


«Інцидент стався в палаті (санчастині), де утримуються люди з ознаками психічних розладів. Один чоловік завдав удар іншому елементом віконної рами по голові», – повідомили в Державній кримінально-виконавчій службі України.Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Пізніше чоловік пояснив свої дії тим, що побачив на голові свого сусіда кров і «вирішив замінити йому голову». Подію зареєстровано у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, триває слідство. Трагедія сталася ще 18 серпня.

Як повідомлялося в Мін’юсті України підтвердили призначення нового керівництва Лук’янівського СІЗО у Києві. Про це повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак. За словами чиновника, керівника пенітенціарної установи громадськості представлять сьогодні, 17 серпня. Про причини звільнення старого керівництва – воно було звільнено за порушення або за власним бажанням – Маслак не розповів.