Під Львівську облраду сьогодні з плакатами вийшли представники колективу та пацієнти Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, а також батьки дітей з особливими потребами, які лікуються у Львівському обласному дитячому психоневрологічному диспансері – протестувати проти реорганізації цих закладів.

Протестувальники тримають плакати з написами «Диспансер – не Кульпарківська!», «Малій психіатрії бути!», «Захистимо конституційні права пацієнтів» та вимагають у депутатів не голосувати за реорганізацію згаданих медзакладів.

«Шановні депутати! Вашими руками хочуть знищити установу, яка ефективно працює і надає висококваліфіковану психіатричну допомогу (Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер), на догоду чиїмось інтересам. Тільки у вашій владі зробити вибір між чиєюсь користю і психічним здоров’ям нації. Психічне здоров’я Львівщини у ваших руках», – йдеться у листівках, які пікетувальники роздають депутатам.

Підтримати акцію протеcту прийшли і батьки особливих дітей, які лікуються у обласному дитячому психорневрологічному диспансері.

«Ми кілька разів користувались послугами обласного дитячого психоневрологічного диспансеру. Вважаємо, що такий заклад потрібний. Якщо зараз не захистити цей заклад, то хто буде наступний», – зазначив батько особливої дитини Олексій Фоменко.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Як повідомлялося, обласна рада у рамках реформи психіатричної служби планує реорганізацію Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, що на вул. Коциловського у Львові. Також буде реорганізовано Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер, що на вул. Драгоманова.

Представники колективу Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, що на вул. Коциловського у Львові, вже двічі протестували під обласною радою проти ліквідації установи як юридичної особи і злиття її з Львівською обласної психіатричною лікарнею.

5 червня під обласну раду приходили і батьки дітей з особливими потребами разом із дітьми – протестувати проти реорганізації Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.