У Вінницькій області підлітки один за іншим зводять рахунки з життям

Останньою жертвою, як пишуть ЗМІ, став 19-річний Вадим Протопіш – його знайшли в петлі, передає Корупція.Інфо

Популярне: А де високі підбори? Марина Порошенко під час візиту до “Острозької академії” вразила незвичним образом і новою зачіскою

Юнак навчався на рятувальника Черкаському інституті пожежної безпеки. Напередодні, 7 жовтня, він втратив свого однокласника – Юрія Мельника. За слова місцевих правоохоронців, у Мельника були суїцидальні нахили – він розповідав друзям, що хоче кинутися під машину. Однак, що конкретно стало причиною його смерті, невідомо.

Його батьки кажуть, що причин для самогубства у хлопця не було. У той нещасливий день він пішов з друзями розвіятися, повернувся в чудовому настрої, а через кілька годин рідні знайшли його бездиханне тіло.

До Мельника рахунки з життям звів Влад Марнопольскій. 17 вересня він сходив в гості до друзів, повернувся в нормальному настрої, але вночі наклав на себе руки. Записки не залишив, однак пізніше правоохоронці знайшли в його кімнаті кілька мотузок, зав’язаних вузлом. Вони вважають, що Влад тренувався перед смертю робити петлю.

І ось, 8 жовтня, звів рахунки з життям Вадим Протопіш. Правоохоронці кажуть, що в день трагедії Вадим приїхав на похорон однокласника – Мельника. Але в Погребищі (рідному місті) зустрів свою колишню дівчину, з якою вони зі скандалом розійшлися – батьків не влаштовував їх союз. Можливо, з цієї причини, хлопець перевівся вчитися до Черкас.

«В кафе побачив колишню. Почали сваритися. Друзі його забрали і відвезли додому. Потім він зателефонував товаришеві. Сказав, що буде третім. Знайомий злякався. Обдзвонив всіх. Коли прибігли до Вадима додому, було пізно. Він повісився», – розповів начальник райвідділу поліції Володимир Гавриш.

Поліція досі розслідує ці самогубства. Слідчі з’ясовують мотиви їх вчинків, опитують знайомих, друзів, родичів і чекають висновків всіх експертиз.

Як повідомляють ЗМІ, місцеві мешканці перелякані, у школах з дітьми почали працювати психологи. Поліція не пов’язує ці трагедії, однак люди схильні вважати, що між ними є зв’язок і шепочуться про нову секту.