Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров засвітився на гучному світському заході

Як стало відомо з фотографій в соціальних мережах, Насіров, якого звинувачують у зловживанні владою та службовому підробленні був присутній на весіллі заступниці міністра юстиції Наталії Севостьянової і бізнесмена Руслана Бернацького, передає Корупція.Інфо

Популярне: А де високі підбори? Марина Порошенко під час візиту до “Острозької академії” вразила незвичним образом і новою зачіскою

Перша заступниця міністра юстиції України Наталія Севостьянова вийшла заміж 4 листопада. Обранцем чиновниці став юрист Руслан Бернацький. Святкування відбувалося в 5-зірковому Fairmont Grand Hotel в Києві, на Подолі. На церемонії було 200 гостей. Як підрахували журналісти, бюджет святкування весілля в Fairmont Grand Hotel складає не менше 1,5 мільйона гривень.

«Чудеса зцілення! Нерухомий інвалід встав і пішов. І навіть дійшов до “світських” заходів », – прокоментував політолог Петро Олещук.

“Насіров на весіллі. Що ще треба для гарного свята?” – зазначив у свою чергу журналіст Олег Новіков.

Відзначимо, не дивлячись на те, що Насіров постійно скаржиться, що не встигає ознайомитись з матеріалами справи часу на світські заходи йому очевидно вистачає. Так, це вже не перший «вихід у світ» підозрюваного чиновника. Раніше він відвідав 6-й Національний молитовний сніданок.