384550340

За словами головного військового прокурора, в Іловайськ котлі загинули 366 військових і міліціонерів, 429 осіб були поранені, 128 осіб – потрапили в полон
У Іловайськ котлі загинули 366 військовослужбовців і міліціонерів, 158 осіб досі вважаються зниклими безвісти. Про це сьогодні на брифінгу повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Анатолій Матіос зазначив: "Є висновок експертизи, де зафіксовано, що втрати особового складу (в Іловайську, – ред.) Збройних сил, Нацгвардії, МВС склали 366 загиблих військовослужбовців і міліціонерів, 429 людей поранено, 128 людей потрапили в полон , 158 людей вважаються досі зниклими безвісти ".

"Втрати військової техніки та озброєння, які відбулися в період боїв під Іловайськ, склали вартість на загальну суму 298 млн 290 тис грн", – додав головний військовий прокурор.

Раніше Генеральний штаб оприлюднив схему виведення сила антитерористичної операції з Іловайська.

В інтерв'ю сайту Петро і Мазепа начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що Іловайський розстріл був організований вищим керівництвом Російської Федерації.

Нагадаємо, у другій половині серпня 2014-го на тлі вторгнення в Україну кадрових частин російської армії поблизу Іловайська розгорнулися запеклі бойові дії, в результаті чого бійці сил АТО потрапили в оточення і зазнали значних втрат.

Корупція. Інфо