503c49495a13bb2ccdc04ff12cb0176454ebf65c

Начальник Дубровицького РВ УМВСУ у Рівненській області Сергій Родзін їздить на дороговартісній автівці — BMW X5.

Про це повідомив журналіст та блогер Денис Казанський, перебуваючи в Дубровицькому районі, передає Корупція.Інфо.
Зокрема, він нагадав, що саме в цьому районі Рівненської області відбулися сутички між співробітниками МВС та місцевими жителями.
Як зазначає місцеве ЗМІ, люди обурені застосуванням сили та гумових куль з боку правоохоронців під час сутичок з місцевими жителями, які займаються видобуванням бурштину.
За фактом масових заворушень в Дубровиці на Рівненщині прокуратура здійснює досудове розслідування. Крім того, за словами заступника прокурора області Андрія Боровика, на даний час слідчими прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом перевищення службових повноважень шляхом застосування насильства, спецзасобів, що потягнуло за собою тяжкі наслідки.

“Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми волі з позбавленням обіймати певні посади, або займатися певною діяльністю до трьох років. Кримінальну відповідальність понесуть всі особи, в чиїх діях об’єктивно буде встановлено склад злочину”, — наголосив А. Боровик.

Нагадаємо, прем’єр-міністр А.Яцнюк звернувся до Президента із закликом звільнити з посади голову Дубровицької районної адміністрації Рівненської області.