Президент Володимир Зеленський 30 липня збирає Раду національної безпеки й оборони. Олексій Данілов заявив, що засідання відбудеться на території Донецької області.

Засідання РНБО на Донбасі

Секретар РНБО також розкрив подробиці порядку денного. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів 29 липня.

Засідання, яке відбуватиметься завтра (30 липня – 24 канал), пройде на території Донецької області,– сказав посадовець.

Олексій Данілов зазначив, що під час зібрання розглянуть вісім питань, зокрема:

питання енергетичного сектору;
питання медицини;
питання води;
Виїзні засідання проводитимуть регулярно, щоб залучати органи самоврядування.

Зверніть увагу! Під час спілкування з журналістами на брифінгу за підсумками РНБО 16 липня Олексій Данілов розповів, що “наступного разу” розглянуть питання політики у сфері захисту державного кордону.

Відзначимо, що напередодні Президент України Володимир Зеленський відвідав полігон навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій ЗСУ на Житомирщині.

Володимир Зеленський вручив державні нагороди та заслухав доповідь командувача ССО Григорія Галагана.

Глава держави також переглянув демонстраційні дії авіаційного компоненту та групи спеціальних операцій з елементами десантування з літака Ан-26, а також груп спеціальних операцій, підрозділів руху опору та авіаційного компоненту з елементами евакуації після успішного виконання бойового завдання.

Володимир Зеленський ознайомився із сучасним озброєнням і технікою військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, а також оглянув тактичний операційний центр і центр інформаційно-психологічних операцій.

Також Під час робочої поїздки на Житомирщину Президент Володимир Зеленський взяв участь у заходах з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який щорічно відзначають 29 липня.

Також Глава держави представив новопризначених військових командирів.

Вітаючи воїнів-спецпризначенців з професійним святом, Президент зауважив, що цьогоріч відзначають п’яту річницю створення ССО.

«Щоб дати об’єктивну оцінку цим рокам і вашому значенню для українського війська, я хочу змінити й доповнити один відомий вислів: «Складні часи народжують сильних людей.

А надзвичайно складні часи народжують Сили спеціальних операцій – надзвичайно сильних людей». Створені в період російської агресії, за важких умов і за короткий час ви – кожен з вас – стали гордістю та елітою української армії. Ви – наймолодший, але водночас – найсучасніший рід військ», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що День ССО саме відзначають, а не святкують, адже цього дня 2014 року в Донецькій області, в селі Латишевому, потрапивши в засідку, загинули 10 спецпризначенців. А загалом свої життя за Україну віддали 80 героїв – бійців ССО. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.