Ексміністр фінансів України та колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк і голова конкурсної комісії з добору директора Бюро економічної безпеки, ексміністр фінансів Тимофій Милованов 29 липня посперечалися в ефірі “24 каналу”.

Двоє політиків улаштували сварку через те, що Данилюка, який подав документи на конкурс, дискваліфікували. Причина дискваліфікації в тому, що диплому про вищу освіту політика (Індіанського університету) не визнала конкурсна комісія. Данилюк про це розповів у Facebook і обурився діями комісії.

В ефірі телеканала Данилюк наполягав, що раніше, коли він працював в уряді та РНБО, його освіти було досить.

“Це факт, що я закінчив Університет Індіани. Диплом ти бачив і дуже добре про це знаєш. Він також є на сайті університету разом із віцепрезидентом, нобелівськими лауреатами – вони всі там у ряд стоять. І там є Олександр Данилюк”, – сказав він.

Милованов відповів, що розуміє, “що це прикро”.

Данилюк тим часом продовжував говорити, але його не було чути.

“Я розумію, що це образливо, але можна я скажу? Олександре, май же ж совість, дай я теж скажу. Це не тільки твій подіум, де ти ведеш свій політичний піар. У тебе є цей диплом і я вірю. Але це технічне питання, ти міг [зробити] так само, як і я. Я не вимахувався і не кричав, що це політична заангажованість, коли від мене вимагали нострифікований диплом”, – сказав Милованов.

Данилюк запитав, скільки часу триває процедура визнання іноземного диплома.

“Сашо, від мене так само, як від тебе, вимагали нострифікацію, коли я подавався в наглядову раду НБУ. І я не вимахувався у Facebook, я пішов, її зробив, і мій диплом нострифікований. Так, я теж бісився”, – відповів ексміністр.

Данилюк у відповідь сказав, що Милованов перетворився на “ручного чиновника Адміністрації Президента”, Милованов відповів, що він “захищає закон”.

Екссекретар РНБО підкреслив, що на подання документів давали три тижні, і за цей час нострифікувати диплом в Україні неможливо.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.