politica_ua_4_615x462

У малому залі міської ради Запоріжжя сталася бійка між міським головою Олександром Сіном і водіями маршруток, передає Корупція.Інфо

На вівторок було призначено прес-конференцію мера. Але вже зранку до будівлі міськради почали з'їжджатися водії, які обслуговують маршрути в Хортицькому мікрорайоні і на правому березі Запоріжжя. Оскільки міський голова до них не вийшов, маршрутники увірвалися до малого залу міськради, щоб висловити свої вимоги.

Зокрема, вони зажадали розірвати договір з підприємством "Стар-авто", яке, за їхніми словами, "належить кримінальному авторитету, близькому до Януковича".

"Підприємство досі використовує в роботі кримінальні схеми, відкати і побори, що істотно здорожує вартість проїзду", – стверджують водії маршруток.

За їхніми словами, керівництво не приділяє увагу техніці безпеки, випускає на маршрут несправний транспорт, що несе загрозу життю і здоров'ю пасажирів.

Раптова поява в залі пікетників викликало подив мера, який, як виявилося, не в курсі того, що відбувається під стінами міськради, і поняття не має, чим незадоволені перевізники. Коли він спробував залишити зал, йому перекрили дорогу і кілька разів поштурхали.