insulin

У МОЗ впроваджують новий пілотний проект, метою якого буде забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовним інсуліном. До кінця року й за інші життєво необхідні ліки держава повертатиме гроші, обіцяють у відомстві.

«Реімбурсація – це фактично відшкодування витрачених коштів, які людина витратила на покупку лікарського засобу. І ми б хотіли б щоб ми змогли успішно реалізувати цей механізм в Україні. Зараз ми його запускаємо як пілотний проект по інсуліну, для інсулінозалежних людей, як товар дуже важливої значимості», -розповіла замміністра охорони здоров'я Олександра Павленко в ефірі одного з українських телеканалів.Павленко повідомила, що до кінця року в планах МОЗ – додати в перелік й інші ліки, які є такими ж життєво необхідними для хворих людей, як інсулін. Витрати на них, як в ідеалі планує держава, будуть відшкодовуватися на 100%.

«Тому що це досить серйозний лікарський засіб, який поглинається людиною і застосовується дуже активно, постійно, щодня і несе великі витрати», – сказала Павленко, говорячи про інсулін і подібні препарати. 

 

Джерело: Коруція.Інфо