Yacenuk

Річний розмір субсидії на одну сім'ю складає близько 8 тисяч гривень.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає Корупція.Інфо

"Уряд, за словами Яценюка, очікує, що субсидії отримуватимуть 3 млн домогосподарств – тобто від 12 до 15 млн громадян:" На одну сім'ю це 8000 гривень протягом року ", – повідомляє прес-служба уряду.

"Для цих виплат уряд передбачив у державному бюджеті до кінця поточного року 24,5 мільярда гривень", – йдеться в повідомленні.

Яценюк зазначив, що принцип призначення субсидій простий, – "той, хто має більші доходи – платить більше, а хто має менші доходи – той менше платить".

Глава уряду зазначив, що провів розмову з міністром соціальної політики Павлом Розенко про хід реалізації спрощеної процедури надання субсидій та отримання громадянами заяв і декларацій для отримання субсидії.

"За загальною статистикою, підкреслив він, документи для оформлення субсидії отримали 90% домогосподарств країни. За його словами, у травні субсидії вже повинні бути призначені. Він також зазначив, що перед початком опалювального сезону, восени, будуть ще раз спрямовані громадянам бланки заяв та декларацій на отримання субсидії ", – йдеться в повідомленні.

"Ми спочатку призначаємо субсидію, а тільки після цього служби перевірятимуть, достовірні дані в декларації. Якщо недостовірні, тоді у людини запитаємо, чому вона збрехала. Якщо достовірні – людина отримає відповідне призначення субсидії на календарний рік", – зазначив Яценюк.

 

Читайте також: 

Гройсман пригрозив Яценюку кримінальною справою

ГПУ поки не бачить необхідності у допиті Яценюка