Сучасне життя неможливо уявити без Інтернету. Завдяки йому ми працюємо, спілкуємось з друзями та рідними, розважаємось, здійснюємо покупки. Щоб продовжувати насолоджуватись усіма перевагами Інтернету, необхідно знайти надійного провайдера, який зможе забезпечити якісне підключення.

Як обрати правильного провайдера

Ринок переповнений постачальниками зв’язку, які пропонують вигідні умови підключення. Обираючи провайдера, в першу чергу орієнтуйтесь на власні потреби. Якщо ви користуєтесь Всесвітньою павутиною для читання новин або перегляду кіно, не варто переплачувати за тарифи з максимальною швидкістю. Краще звертайте увагу на компанії, які вже представлені у вашому районі, та мають широкий вибір тарифних планів з різною швидкістю.

Перед підключенням додатково ознайомтесь з сайтом майбутнього провайдера. Якщо він зручний у користуванні та містить всю необхідну інформацію щодо підключення, це свідчить про те, що компанія турбується про своїх клієнтів. Пошук первинної інформацію про компанію в мережі теж допоможе вам визначитись з вибором.

Мережа Ланет — ваш надійний Інтернет-провайдер

Мережа Ланет — постачальник зв’язку, який входить в ТОП-7 найкращих провайдерів на території України. Він має широку карту покриття та надійну репутацію, адже понад 10 років забезпечує українців доступом до всесвітньої павутини. Швидкість Інтернету від Мережі Ланет підтверджена багатьма тестами. Зокрема, за даними міжнародного сервісу nPerf, який займається вимірюванням якості підключення до Інтернету, Мережа Ланет надає своїм абонентам найкращу швидкість для завантаження даних — 74.39 Мб/с.

Окрім високої швидкості, Інтернет від провайдера не має прихованих лімітів. Вам підключать реальний безліміт, який передбачає відсутність обмежень по швидкості прийому і передачі даних, типу обладнання, а також по кількості користувачів.

Домашній Інтернет від Мережі Ланет — це:

  • висока швидкість передачі даних;

  • безперебійний сигнал;

  • безкоштовне підключення від кваліфікованих спеціалістів;

  • цілодобова технічна підтримка;

  • просте керування та оплата рахунків через особистий кабінет;

  • широка лінійка вигідних тарифів;

  • постійні акції та приємні бонуси;

Тим часом пандемія диктує нові умови життя, тому більшість з нас перейшла на віддалений режим роботи. У таких умовах стандартної швидкості Інтернету може не вистачати, тому Мережа Ланет пропонує користувачам підключити гігабітний Інтернет. Гігабіт передбачає швидкість передачі даних на рівні 1000 Мбіт/с, тому завантаження об’ємних файлів та робота зі значними масивами даних відбуватиметься набагато швидше.

Скільки коштує провести Інтернет в Києві? Достатньо заплатити лише 199 грн і ви зможете підключити тариф GIG, який передбачає безлімітний Інтернет та доступ до ТВ-пакету «Core».

Наразі понад дві третини столичних абонентів вже відчули переваги гігабітного Інтернету. Якщо ви хочете приєднатись до них, залишайте заявку на сайті, а менеджери Мережі Ланет із задоволенням вас проконсультують.

За детальною інформацією звертайтесь:

м. Київ, просп. Перемоги, 95

[email protected]

(044) 500-03-03