Другої хвилі російської експансії в Україну слід очікувати до 2020 року, передає Корупція.Інфо

Популярне: Викопуйте картоплю назад!!! Синоптики передають чергове похолодання, ТАКОЇ зміни погоди ви точно ще не бачили

Таку думку виразив військовий експерт і блогер Олексій Арестович.

За його словами, в Росії вважають, що до цього часу вони принципово змінять свою боєздатність, "накачають м'язи", розгорнуть додаткові з'єднання на кордоні з Україною.

"Під час навчань Захід–2017 повинна відбутися м'яка окупація Білорусі, а це вже загроза країнам Балтії, Скандинавії, Польщі та Центральній Європі. Путін упевнений, що наявність такої загрози змусить ці країни піти на будь-яку угоду, в тому числі і на розмін, що передбачає здачу України в обмін на гарантії власної безпеки. З-за слабкої позиції Європи російські плани мають всі шанси на успіх", – вважає Арестович.

Він пояснює, що в сформованій ситуації потрібно розуміти, що кампанія на Донбасі зводиться не до того, кому дістануться Авдіївський коксохім або Луганська ТЕС, а є великою стратегічною грою, в якій Україна – не більше, ніж одна з інших плямок для Росії.

"Мета цієї кампанії — нові Ялтинські угоди, нові правила гри. Тому витрати в кілька мільярдів доларів у рік на підтримку війни на Донбасі — це не та сума, яка зупинить Росію при потенційній можливості реалізувати такі глобальні плани. На Заході усвідомлюють цілі Росії і в якості відповідного ходу багато згодні віддати їй контроль над СНД. Якщо такі домовленості будуть реалізовані, то Україна стане полем для битв на найближчі 10 років", – резюмував Арестович.