Серед патрульних, які несуть службу в українських містах, чимало представниць прекрасної статі.

Багато з них є активними користувачами соцмереж.

1. Людмила Мілевич, Київ.

Столична поліцейська майже щодня радує шанувальників фотографіями і відео про своє життя. На Instagram дівчини підписані більш ніж 12000 чоловік. Крім того, у красуні є власний Youtube-канал, де можна побачити, як Мілевич тренується і проводить вільний час.

 

2. Валерія Волощук, Київ.

Дівчина прославилася після того, як врятувала немічного лелеку на території столичного "Експоцентру України". Птицю доставили в зоопарк, де її почали лікувати і вирішили залишити на зимівлю. Незабаром Валерія провідала врятованого лелеку. За її словами, вона не проти забрати птаха до себе додому.

3. Людмила Ульянченко, Київ.

22-річна дівчина родом з Черкащини часто активничає в соцмережах. У неї є сторінка Вконтакте, а також акаунти в Instagram і Twitter.

 

4. Діана Лугова, Київ.

Дівчина – кандидат у майстри спорту з боксу. У цьому році вона закінчила університет і отримала ступінь магістра права. Судячи з фото з соцмереж, у красуні залишається час і на нічні клуби, звідки вона нерідко публікує фотозвіти.

 

 

5. Марія Жмур, Одеса.

Маша народилася у Вінницькій області, живе в Одесі вже шість років. Дівчина закінчила історичний факультет ОНУ ім. Мечникова і стала магістром історичних наук. У планах красуні (до речі, Марія замужем) – закінчити курси водіння і отримати права, піти на курси англійської.